motyl
logo
Dodaj komentarz
Admin, dodano: 10-10-2012
do TERKA

te kilka miesięcy trwa już 5 lat. Proszę pomyśleć kto chciałby wydać spore pieniądze na budowę serwisu , który chciałby zamknąć po kilku miesiącach szczególnie gdyby jak Pani / Pan napisał/a przynosiłby krocie ??

terka, dodano: 16-09-2012
Modlić się można wszędzie , a szczególnie za zmarłych nam bliskich ludzi.
Ale w nas , szczególnie Polakach ,istnieje taka wewnętrzna potrzeba odwiedzania grobów , zauważcie Dzień Wszystkich Świętych, gdzie przy grobach spotykają się dawno lub rzadko widywane rodziny .Są jednak sytuacje gdy nie możemy odwiedzić naszych zmarłych osobiście ; ogarnąć tego miejsca , zapalić tam właśnie lampki; z różnych powodów .
Dlatego pomysł sam w sobie mi się podoba , sama mam siostrę i siostrzenicę daleko na obcej ziemi i nie zawsze jestem w stanie choćby raz w roku jechać na ich grób.
Ale kochani zarabiacie na tym krocie.
Opłacę opcję " na zawsze " a wy za parę miesięcy zamkniecie stronę ............?.

Fee-71, dodano: 16-08-2012
Kiedy chce się być na cmentarzu,na grobie kochanej zmarłej osoby nawet codziennie,a nie jest to możliwe, wirtualny cmentarz jest namiastką takich odwiedzin.Modlimy się nie do nagrobka - kamiennego ,czy wirtualnego ,tylko do Boga,a myśli skupiamy na naszych zmarłych.Trzeba utracić kogoś naprawdę bliskiego,przezyć wstrząs nieodwracalności tego odejścia,aby zrozumiec taką potrzebę.Liczy się pamięć.i to aby inni tez mogli dowiedziec się czegoś dobrego o tych,ktorych juz nie ma wśród nas.
A że utrzymanie strony kosztuje ,to raczej naturalne.

J., dodano: 13-07-2012
Nie rozumiem dlaczego się dziwicie. Bywa , iż ktoś z różnych względów nie ma grobu... czasami rodzina mieszka zbyt daleko..

Mmml, dodano: 27-06-2012
Nie spodziewałam się, że tak beznadziejny pomysł na biznes jak ta strona mogą w ogóle istnieć. Zrozumiałabym, gdyby to było stworzone dla "żartu", choć i tak to byłby dość kiepski żart. Niemniej, jestem pod pewnym wrażeniem, że faktycznie pomysł ten przynosi pieniądze, a ludzi są aż tak chorzy aby z niego korzystać.
"O nie... Umarła mi mama... To straszne! Ale przynajmniej założę jej wirtualny grób." Teraz oprócz oglądania stron z głupimi obrazkami, sprawdzania pogody na jutro, zmiany statusu na facebooku dochodzi jeszcze jedna, genialna internetowa aktywność. Kupowanie zniczy i kwiatków na wirtualny grób mamusi!

affa.pl, dodano: 10-02-2012
jeśli idzie o grób w Niemczech spróbuj nawiązać kontakt z panem Nazarczukiem. prowadzi on co prawda stronę poświęconą grobom wojennym, ale być może udzieli jakichś wskazówek? http://polskienekropolie.de

ola, dodano: 17-01-2012
Witam. Szukam grobu swojej pra pra babki która została pochowana na cmentarzu w Brandenburgu an der Havel. Może moglibyście mi napisać w jaki sposób w ogole zabrać się za szukanie takowego cmentarza za granicą bo co bym nie wpisała to nic nie wyskakuje, nawet po niemiecku.. może są jakieś strony internetowe które by pomogły? za wszelką pomoc dziękuję.

MORTUS, dodano: 06-01-2012
Jak odszukać grobu na Cmentarzu Centralnym W Szczecinie

a, dodano: 05-01-2012
do P 13 lat.
Jest regulamin który określa wszystko.
Za założenie trzeba zapłacić właścicielowi serwisu.

mm, dodano: 02-12-2011
www.ogrodywspomnien.pl

Projekt i wykonanie zespół Cyber.pl © 2006