motyl
logo
Dodaj komentarz
Fee-71, dodano: 29-07-2013
Wejdź na "kontakt" i napisz do admina,pomoże.

Beata, dodano: 01-07-2013
Chciałam kupic grób straciłam pieniadze grobu nie mam nie rozumiem.....

Beata, dodano: 01-07-2013
Witam.
Chcę stworzyć grób mojej mamy a niebardzo wiem jak to zrobić?:(
Czy mógłby mnie ktoś pokierować chodzi i o płatność nie wiem gdzie mam to zapłacić.
Pomysł fantastyczny fajnie że takie coś jest w internecie.

spirit, dodano: 19-03-2013
Jak traktujecie ten wirtualny cmentarz? Nie widzicie w nim nic dziwnego? Jest to dla was forma żałoby tyle, że w sieci?

Paweł, dodano: 21-01-2013
Nadal nie możecie się podnieść po stracie? Wasz partner ma do Was pretensje, a Wy nadal nie potraficie z tego wyjść?

Chcecie podzielić się swoją historią w programie telewizyjnym?

Proszę o kontakt pod p.polak@tvn.pl
(numer telefonu zdecydowanie ułatwiłby kontakt)

Jadzia, dodano: 08-11-2012
Popatrzcie na groby na realnych cmentarzach. Wiele tam bardzo drogich zniczy, stroików. Czy ktoś mówi w kwiaciarni:zarabia pani krocie???? Ja już nie wspomnę o opłatach za pogrzeb...bo nie warto, nie wspomnę o zapłacie za pomnik bo nie warto. każdy wie.Aha za miejsce na cmentarzu też się płaci, w niektórych miejscach 2000zł. na dwadzieścia lat , jeśli nie opłacisz dalej mają prawo( sic) sprzedać to miejsce komuś innemu....Widocznie, pani terko nie pani zajmowała się w rodzinie opłatami za pogrzeby i groby i nie ma pani o niczym zielonego pojęcia. Pomimo pozdrawiam serdecznie.

Jadzia, dodano: 08-11-2012
Ludzie, jeśli nie podoba się Wam ten serwer to tu nie przychodźcie i zostawcie nas w spokoju.. To wszystko. Po prostu się od nas odczepcie. To nasza sprawa co robimy z naszymi pieniędzmi...nasza. NIE Wasza. Proszę sobie usiąść i pomyśleć na co Wy wydajecie i czy zawsze na dobry cel, na zbożny albo potrzebny?
Co Was to obchodzi? Kiedy widzę jakiś produkt i straszną cenę czy ja piszę powariowaliście to takie drogie , nie kupujcie? Ludzie pamiętajcie się i nie kupujcie?? Wyjdźcie z tego sklepu albo allegro? Nie. Proszę więc ludzi pozostających w bólu, i takich jak ja , których ciała bliskich nie zostały pochowane, zostawić w spokoju. Mój narzeczony wbrew swojej woli nie ma grobu, nie mam gdzie kłaść kwiatka, zapalić znicz albo świecy...nawet nie wiem gdzie jest...gdzie prochy. I jakim prawem Wy mi roztrząsacie sumienie??? No jakim?

Admin, dodano: 10-10-2012
do TERKA

te kilka miesięcy trwa już 5 lat. Proszę pomyśleć kto chciałby wydać spore pieniądze na budowę serwisu , który chciałby zamknąć po kilku miesiącach szczególnie gdyby jak Pani / Pan napisał/a przynosiłby krocie ??

terka, dodano: 16-09-2012
Modlić się można wszędzie , a szczególnie za zmarłych nam bliskich ludzi.
Ale w nas , szczególnie Polakach ,istnieje taka wewnętrzna potrzeba odwiedzania grobów , zauważcie Dzień Wszystkich Świętych, gdzie przy grobach spotykają się dawno lub rzadko widywane rodziny .Są jednak sytuacje gdy nie możemy odwiedzić naszych zmarłych osobiście ; ogarnąć tego miejsca , zapalić tam właśnie lampki; z różnych powodów .
Dlatego pomysł sam w sobie mi się podoba , sama mam siostrę i siostrzenicę daleko na obcej ziemi i nie zawsze jestem w stanie choćby raz w roku jechać na ich grób.
Ale kochani zarabiacie na tym krocie.
Opłacę opcję " na zawsze " a wy za parę miesięcy zamkniecie stronę ............?.

Fee-71, dodano: 16-08-2012
Kiedy chce się być na cmentarzu,na grobie kochanej zmarłej osoby nawet codziennie,a nie jest to możliwe, wirtualny cmentarz jest namiastką takich odwiedzin.Modlimy się nie do nagrobka - kamiennego ,czy wirtualnego ,tylko do Boga,a myśli skupiamy na naszych zmarłych.Trzeba utracić kogoś naprawdę bliskiego,przezyć wstrząs nieodwracalności tego odejścia,aby zrozumiec taką potrzebę.Liczy się pamięć.i to aby inni tez mogli dowiedziec się czegoś dobrego o tych,ktorych juz nie ma wśród nas.
A że utrzymanie strony kosztuje ,to raczej naturalne.

Projekt i wykonanie zespół Cyber.pl © 2006