motyl
logo
Dodaj komentarz
Majka, dodano: 27-10-2008
Zbliża się 1 listopad to i zaczyna się nagonka na Wirtualny Cmentarz. Ludzie, dajcie sobie spokój! Nie czepiajcie się tej strony! Tak się bardzo oburzacie, ale
z lubością przechadzacie się po tym wirtualnym miejscu. Nas i tak nie przekonacie
do swoich racji! Jesteście zwykłymi hipokrytami!

IWONA, dodano: 26-10-2008
muszę przyznać że pani Anna K. napisała bardzo mądre słowa sama bym tego lepiej nie wyraziła...

kasiado, dodano: 26-10-2008
Moim zdaniem cmentarz dla zwierząt jeszcze może być - dla dzieci które tęsknią za zwierzaczkami etc. Wzruszył mnie- szczególnie opisy. Ogólnie pomysł mi się nie podoba ale cieszę się, że są ludzie którzy kochają zwierzęta i dobrze je traktują - i to widać.
Natomiast cmentarz dla ludzi i ich zdjęcia wydaje mi się makabrycznym pomysłem. Trochę szacunku dla zmarłych, trochę godności. to nie jest gra internetowa czy w pisy typu - "nasza klasa" po tamtej stronie. Dla ludzi zostawcie prawdziwe cmentarze - w ciszy, godności i spokoju. Nie wrzucajcie ich do świata wirtualnego bo jestem pewna ze by tego nie chcieli. Szanujcie ich w ciszy, na prawdziwym cmentarzu, a nie w świecie wirtualnym, na pokaz.

Renata, dodano: 24-10-2008
czy ktoś w ogóle zdaje sobie sprawę że uprawia tu pogaństwo? to tylko internet,tu nie ma waszych bliskich rozumiecie mnie? czy te nagrobki tutaj ksiądz wam poświęcił? a może są już wirtualne pogrzeby i nie trzeba do nich księdza...

Grzegorz, dodano: 24-10-2008
zgadzam się z panią całkowicie,niektórzy wolą pójść na wirtualny cmentarz niż na prawdziwy bo nie chce im się ruszyc zza komputera


anna kowalczyk, dodano: 24-10-2008
Kochani byłam dziś na prawdziwym cmentarzu,czy wiecie ile tam jest grobów na których nie ma kto zapalić znicza??? żałuję,że nie mam tyle kasy żeby na każdy taki zapomniany grób kupić choć malutki znicz za to tutaj niektórzy zmieniają codziennie i bawią się wybieraniem zniczy i bukiecików! Bo to tak wygodnie poklikać w klawiaturę!Zeby tak wszyscy chodzili na prawdziwe cmentarze i dbali o groby!Jakoś dawniej ludzie radzili sobie bez internetu,modlili się za zmarłych w domu a nie przed MONITOREM! Ten cmentarz rzeczywiście przypomina grę komputerową jak ktoś wspomniał.Czy nie lepiej dbać o realne groby,te zapomniane czy żołnierskie?jak tak to każdemu brak kasy a tutaj jakoś nie brakuje...Czy nie lepiej stawiać REALNE znicze na REALNYCH grobach?

krzych, dodano: 23-10-2008
Proponuje aby nagrobki były automatycznie i losowo ściągane ze stron z nagrobkami
jak na przykład http://www.nagrobki-warszawa.pl

chyba da radę napisać skrypcik żeby zamiast tych dziwnych wymyslonych ( choć niebrzydkich ) nagrobków z programu wyświetlały się prawdziwe nagrobki. Chyba nie było by to nielegalne a poprosić firmę o udostępnienie zdjęć też zawsze można. chyba by to była nawet dla nich dobra reklama.

Aga, dodano: 18-10-2008
Jestem mloda wdowa od 2 lat, wyemigrowalam z kraju sama z dziecmi , bo po smierci meza bylo mi ciezko finansowo.
Dla kogos pomysl idiotyczny z tym cmentarzem, ja nie moge fo mojego kochanego meza z kwiatami co tydzien przyjsc, a to miejsce daje poczucie spelnienia.
Napewno wpisze tu go, ja wiem to tylko internet ale oprawa graficzna strony, muzyka.. to jest to co bylo mi potrzebne.
Wiec komu to przeszkadza, ze daleko od domu, moge zajrzec na te strone i poczuc sie z nim, poplakac sobie gdy dzieci spia.


Jacek, dodano: 18-10-2008
Ja bym też dał i 300 zł na pochówek, jakbym miał, a że nie mam to nie dam, z Internetu korzystam u brata. Mam 1,5 zł w gotówce i tu chyba za to nic nie można kupić. Hej Admin proszę wykasować głupkowate wpisy i wulgarne. Czy admin w ogóle tutaj zagląda? Admin proszę dbać o wirtualny cmentarz.

artibi, dodano: 18-10-2008
Wspaniały pomysł... Przepiękna aranżacja stron, bardzo potrzebna rzecz. Nie przejmujcie się Państwo durnymi komentarzami. Dałbym nawet 100zł za pochówek jakbym musiał na tym cmentarzu.

Projekt i wykonanie zespół Cyber.pl © 2006