motyl
logo
Dodaj komentarz
Lenczesia, dodano: 22-03-2009
Trudno mi zrozumiec to kruszenie kopii w imie udowadniania swoich racji i przekonywania wszystkich do zmian. Uszanujcie uczucia i potrzeby ludzi odwiedzajacych cmentarz i majacych tu swoich przyjaciol. Nie podoba sie to Wam nie wchodzcie na portal. Napisaliscie swoje opinie wystarczy nie trzeba sie powtarzac.

Julka, dodano: 21-03-2009
Poprzedni mój komentarz do @Justyny i @Ireny. Przepraszam @a!

Julka, dodano: 21-03-2009
@a, Justyna- Przecież, nikt nikogo nie zmusza, by postawić kwiatki i zapalić znicz. To wyłącznie decyzja każdego z NAS. Jeżeli komukolwiek, to nie odpowiada, po prostu nie powinien tu zaglądać. Martwicie się o naszą kasę ??? Ja np. nie wydałam tutaj nic. Mimo odwiedzania prawdziwych grobów (a ze względu na odległość, tyle ile tylko mogę), czuję się lepiej, gdy tu także coś uczynię ! I to jest moja decyzja. Dziwię się WAM, ale jest ogrom serwisów różnego typu, zaglądajcie tam gdzie macie ochotę i gdzie będzie sprawiało WAM to przyjemność! POWODZENIA !!!

a, dodano: 20-03-2009
KOCHANA JUSTYNKO CZEMU Z BUTAMI WCHODZISZ W NASZE I INNYCH ŻYCIE ?TO NASZA WOLA ABY BYŁ GROB , NA NIM KWIATKI I ŚWIATELKO.UCZ SWOJE DZIECI BO NAS JUŻ NIE NAUCZYSZ.JAK PRZEŻYJESZ TO CO MY MOŻE ZROZUMIESZ CZEMU ŚWIECI SIĘ ŚWIATEŁKO NA GROBIE NASZEGO DZIECKA NAWET TAKIM WIRTUALNYM .

IRENA, dodano: 20-03-2009
TO CO NAPISAŁA JUSTYNA JEST BARDZO ROZSĄDNE ,CAŁKOWICIE JĄ POPIERAM. SZKODA ŻE INNI ZAMIAST PRZEDSTAWIĆ JAKIEŚ ARGUMENTY OD RAZU JĄ SKRYTYKOWALI...STRACIŁAM BLISKĄ OSOBĘ I PO PROSTU SIĘ ZA NIĄ MODLĘ,PO CO MOJEMU BLISKIEMU KWIATKI NA MONITORZE ?

Enneey, dodano: 17-03-2009
Dear Anna Karolina Jamiołkowska,
I can feel You are not completely gone.


Cinal, dodano: 15-03-2009
socjologicznie ciekawe , ekonomicznie racjonalne .

Sylwek, dodano: 14-03-2009
Zdaje jej się, że wie wszystko - poskradała wszelkie rozumy.

Julka, dodano: 14-03-2009
@Justyna, zastanów się nad sobą ! Po co TU weszłaś ?!!!...

Justyna, dodano: 14-03-2009
boze to juz jest dewotyzm ...ludzie! co Wy wyprawiacie ?! taka strone zalozyla zapewne jakas osoba ktora miala z tego niezly ubaw ze takie osoby jak wy na takie rzeczy sie nabieracie...kase tylko na tym tracicie...! jesli potraciliscie bliskich to nie wystarczy wejsc na jakas bezsensowna strone i kupic znicz za 9 zlotych , jesli juz wam tak zalezy na tym aby byc kolo osoby zmarlej wystarczy modlitwa ! co Wy myslicie ze oni tam w niebie siedza przy komputzerze i patrza z czy dzis maja kwiatka lub znicz na wirtualnym cmentarzu....?! kpicie sobie tak naprawde z tradycji bo wasi rodzice znajdowali czas aby wybrac sie na gob , a my uwazamy ze mamy go zamalo mimo ze zawsze doba mialla 24 godziny.i pmyslec ze wszystko dla wygody czlowieka...niedługo zrobia wirtualne wc i bede pobierac zlotowke od skorzystania! OPANUJCIE SIE!

Projekt i wykonanie zespół Cyber.pl © 2006