motyl
logo
Dodaj komentarz
Julka, dodano: 21-03-2009
@a, Justyna- Przecież, nikt nikogo nie zmusza, by postawić kwiatki i zapalić znicz. To wyłącznie decyzja każdego z NAS. Jeżeli komukolwiek, to nie odpowiada, po prostu nie powinien tu zaglądać. Martwicie się o naszą kasę ??? Ja np. nie wydałam tutaj nic. Mimo odwiedzania prawdziwych grobów (a ze względu na odległość, tyle ile tylko mogę), czuję się lepiej, gdy tu także coś uczynię ! I to jest moja decyzja. Dziwię się WAM, ale jest ogrom serwisów różnego typu, zaglądajcie tam gdzie macie ochotę i gdzie będzie sprawiało WAM to przyjemność! POWODZENIA !!!

a, dodano: 20-03-2009
KOCHANA JUSTYNKO CZEMU Z BUTAMI WCHODZISZ W NASZE I INNYCH ŻYCIE ?TO NASZA WOLA ABY BYŁ GROB , NA NIM KWIATKI I ŚWIATELKO.UCZ SWOJE DZIECI BO NAS JUŻ NIE NAUCZYSZ.JAK PRZEŻYJESZ TO CO MY MOŻE ZROZUMIESZ CZEMU ŚWIECI SIĘ ŚWIATEŁKO NA GROBIE NASZEGO DZIECKA NAWET TAKIM WIRTUALNYM .

IRENA, dodano: 20-03-2009
TO CO NAPISAŁA JUSTYNA JEST BARDZO ROZSĄDNE ,CAŁKOWICIE JĄ POPIERAM. SZKODA ŻE INNI ZAMIAST PRZEDSTAWIĆ JAKIEŚ ARGUMENTY OD RAZU JĄ SKRYTYKOWALI...STRACIŁAM BLISKĄ OSOBĘ I PO PROSTU SIĘ ZA NIĄ MODLĘ,PO CO MOJEMU BLISKIEMU KWIATKI NA MONITORZE ?

Enneey, dodano: 17-03-2009
Dear Anna Karolina Jamiołkowska,
I can feel You are not completely gone.


Cinal, dodano: 15-03-2009
socjologicznie ciekawe , ekonomicznie racjonalne .

Sylwek, dodano: 14-03-2009
Zdaje jej się, że wie wszystko - poskradała wszelkie rozumy.

Julka, dodano: 14-03-2009
@Justyna, zastanów się nad sobą ! Po co TU weszłaś ?!!!...

Justyna, dodano: 14-03-2009
boze to juz jest dewotyzm ...ludzie! co Wy wyprawiacie ?! taka strone zalozyla zapewne jakas osoba ktora miala z tego niezly ubaw ze takie osoby jak wy na takie rzeczy sie nabieracie...kase tylko na tym tracicie...! jesli potraciliscie bliskich to nie wystarczy wejsc na jakas bezsensowna strone i kupic znicz za 9 zlotych , jesli juz wam tak zalezy na tym aby byc kolo osoby zmarlej wystarczy modlitwa ! co Wy myslicie ze oni tam w niebie siedza przy komputzerze i patrza z czy dzis maja kwiatka lub znicz na wirtualnym cmentarzu....?! kpicie sobie tak naprawde z tradycji bo wasi rodzice znajdowali czas aby wybrac sie na gob , a my uwazamy ze mamy go zamalo mimo ze zawsze doba mialla 24 godziny.i pmyslec ze wszystko dla wygody czlowieka...niedługo zrobia wirtualne wc i bede pobierac zlotowke od skorzystania! OPANUJCIE SIE!

Lenczesia, dodano: 26-02-2009
Zdegustowany!
Masz racje że smutek bije z cmentarza- wiesz dlaczego? Bo ludzie zakładają groby swoim zwierzakom i zapominają zapalic znicz postawić kwiatek. Gdyby właściciele prawdziwie kochali swe futrzaczki byłoby radośniej i kolorowo.
Nie masz racji że tu chodzi o forse.
Każdy za DARMO może zapalić znicz i zlożyć wiązankę kwiatów. Zrobiłeś to na zaniedbanym grobie? Czy tylko umiesz narzekać. Może gdybyś zobaczył postawiony od siebie znicz na jakimś grobie zmieniłbyś zdanie patrząc na swoje dzieło zmieniające wyglad zaniedbanego grobu. To nic nie kosztuje a daje radość

zdegustowany, dodano: 19-02-2009
Żałosny ten cmentarz... tylko kasa , tylko pieniądze...

Projekt i wykonanie zespół Cyber.pl © 2006