motyl
logo
Dodaj komentarz
mag, dodano: 02-05-2009
po raz kolejny i juz na zawsze, dziekuje TYM, ktorzy na grobie mojej Zuzui zapalaja swieczke.Zawsze gdy ja odwiedzam, pali sie siweczka.Dziekuje!!!!
Kaju...to nie problem.Tam jest odnosnik, zamiesc zdjecia, a potem to juz wiesz co robic?jesli nie wiesz jak postapic, napisz do serwisu - oni i odpowiedza na wszystkie pytania.zaraz sobie dokladnie przestudiuje co robilam gdy zakladalam tu tez konto i zamieszczalam zdjecia, a bylo to jakis czas temu, wiec juz nie pamietam dokladnie, napisze.to co zapamietalam - napisalam.

kaja, dodano: 29-04-2009
na wstepie pozdrawiam wszystkich....i dolaczam sie z wyrazami zalu po straconych...tez tu "zalozylam"grob dla Taty...nie moge odiwedzac jego grobu jak chce a przede wszystkim zapalic mu swieczki,za daleko mieszkam i chociaz przez te strone moge to symbolicznie zrobic...ale mam pytanie...chialabym wstawic zdjecia i nie wiem jak?czy ktos juz sie tym zajmowal czy mu sie to udalo???

mag, dodano: 20-04-2009
wielkie dzieki za pamiec ,kwiaty i znicze dla Zuzy...czy to Ty ,Mario?

~ ado van slaado, dodano: 19-04-2009
Może nie każdy rozumie słowo ... "bzdet" ... Ono bowiem pojawiło się w czasie.

Patrycja, dodano: 15-04-2009
Weszłam tu przypadkiem. W październiku tamtego roku. Wtedy zmarł mój tata. Codziennie na cmentarzu nie moge byc dlatego postawiłam mu grób na wirtualnym cmentarzu. Kiedy moja mama zobaczyła co zrobiłam rozpłakała się. Tutaj pamiec o nim przetrwa tak długo jak będzie istniał internet. Dlatego nie rozumiem dlaczego ktoś wugaduje takie bzdety. Że to niby strata kasy i wogóle. Wiele osób nie wiedziało że mój tata nie żyje. Dowiedzieli się dzięki temu portalowi.

a, dodano: 15-04-2009
dopiero wtedy gdy tracimy kogoś na zawsze, czujemy jak bardzo żeśmy go kochali

ado van slaado, dodano: 11-04-2009
Przecież to nie majątek zapłacić za jeden grób, który /w umyśle/ może też służyć za grób wielorodzinny. A modlić się można i trzeba. Można to czynić na cmentarzu rzeczywistym, jak i wirtualnym. Nie widzę głębszego uzasadnienie w krytyce istnienia cmentarza wirtualnego. A owszem, można też inwestować sumy, jeśli komuś się podoba. Nie jest to przecież konieczność. Pozdrawiam.

justys, dodano: 02-04-2009
czemu oburza was ten cmentarz portal nasza klasa cieszy sie powodzenien a tu potepieniem przecie idea jest podobna jesli was tak oburza ten cmentarz to co powiecie na to ze na zwyklym cmentarzu gdy ktos nie oplaca miejsca grob jest likwidowany to dopiero jest paranoja

TAROT, dodano: 30-03-2009
Ten kto nie stracił ukochanego stworzonka NIGDY NIE POJMIE o co chodzi.Mam pytanie...po ch... wchodzą tu ludzie nie lubiący zwierząt///

ala, dodano: 24-03-2009
Ktoś na Was nieźle zarabia ;) chyba już nic mnie nie zaskoczy;) A tak w ogóle to proponuje pomodlić się za bliskich zamiast pieniądze na jakieś głupoty wydawać

Projekt i wykonanie zespół Cyber.pl © 2006