motyl
logo
Dodaj komentarz
dzidek, dodano: 25-10-2009
Proszę o zabezpieczenie dokonywania wpisów.Na dzis można pisać cokolwiek i wszystko przechodzi.To absurd.Każdy może tu bazgrolic co chce.

~ ado van slaado, dodano: 23-10-2009
Nie zawsze da się pojechać na cmentarz /ludzi/. Sens, moim zdaniem, ma także cmentarz wirtualny.

uj, dodano: 23-10-2009
Co do wirtualnych nagrobków dla ludzi to nie jestem zbytnio przekonany. Wolę osobiście pojechać na cmentarz. Ale pomysł z nagrobkami dla zwierząt jest piękny. Zasługują na to

tvp, dodano: 21-10-2009
Witam serdecznie.
Rowniez przygotowuje material dla TVP na temat wirtualnych pochowkow. Jesli sa osoby z Poznania, uzytkujace Wirtualny Cmentarz, chcace powiedziec kilka slow na ten temat, prosze o kontakt: Piotr.Chajec@tvp.pl
Dziekuje

annajo 58, dodano: 17-10-2009
Uwaga proszę o pilny kontakt !

Realizuję reportaż dla TVP INFO o wirtualnych cmentarzach który będzie próbą odpowiedzi skąd u nas potrzeba "wirtualnego pochówku" naszych bliskich. Szukam osób z Warszawy które zamieściły wspomnienie o swoich bliskich w takich serwisach. Sprawa jest pilna. Zgłaszajcie sie pod adres j.u.jaworska@gmail.com
Pozdrawiam

ado van slaado, dodano: 14-10-2009
Owszem, zarabiają. Jednak Wirtualny Cmentarz pełni i pozytywną rolę. Nie każdy jest na grobach swoich Zmarłych, kiedy chce. A tak, też może, osobliwie, dokonywać odwiedzin. I miłe to jest dla oka.
~ pozdrawiam.

jupik, dodano: 02-10-2009
Wyciągacze kasy i nic więcej. ludzie! ruszcie tyłki i idźcie na cmentarz do swoich bliskich a nie płacicie kasę za wirtualne groby, kwiaty czy znicze. Kicz i tandeta.

I_am_not_toy, dodano: 10-09-2009
w zeszłym roku zmarł mój szwagier który miał zaledwie 26 lat .. :( był dla mnie jak brat... był moim przyjacielem i tak nagle odszedł ..:(
potem zmarł mój kolega z klasy mając zaledwie 14 lat.
a teraz zmarł mój ulubiony wujek, krótko po śmierci wujka zmarł wujka teść... bardzo fajny i wesoły Pan ...
miedzy czasie stracilam moja wielka milosc a teraz pokłóciłam sie z moja jedyna przyjaciółka...:((
tyle tragedni w ciagu jedego roku....

mag, dodano: 22-06-2009
dzieki, dzieki , dzieki za kwiatuszki i znicz na grobie mojej Zuzi.Pozdrowienia dla Tego, Ktory to Robi, lub dla Tych , Ktorzy to Robia!!
Przepbiegam tez wzrokiem ostanie wpisy i jestem zdruzgotana tym co tu widze.Kiedys to forum bylo dla nas..dla tych , Ktorzy dla Kogos postawili tu pomnik i wlasnie to i w takiej formie im odpowiada.Teraz to - jak na wiekszosci forow polskich - miejsce, ktore odwiedza / nie wiem po co!!!??? / gro sfrustrowanych osob, ktore pluja jadem i ociekaja nienawiscia do tego, co im nie odpowiada.Po co tu wchodzcie, po co nas szkalujecie?To nasza sprawa i nic wam do tego, naprawde.To forum jest przede wszystkim dla tych, ktorzy sa tu obecni poprzez umieszczenie tu nagrobka.Na pewno nie dla opluwajacych nasze przekonania.Macie problem, to sprobujcie go jakos sami rozwiazac, ale na pewno nie naszym kosztem.

głos rozsądku, dodano: 18-06-2009
Ale co Was obchodzi na co ludzie wydaja własne i cięzko zarobione pieniadze? Po co siedzieć komuś w portmonetce?
Co komu do tego jak czci pamieć po swoich bliskich? Jednemu wystarczy zdjęcie na biurku, drugiemu czeste chodzenie na cmentarz, trzeciemu zapalony znicz w oknie, czwartemu odwiedzenie grobu wirtualnego. Wszystko tyczy sie jednej sprawy- uszanowania pamieci i wspomnienia bliskich, ktorzy odeszli. Zawsze znajda sie osoby anty, ale..../ zyjcie i dajcie zyc innym!

Projekt i wykonanie zespół Cyber.pl © 2006