motyl
logo
Dodaj komentarz
deather, dodano: 06-12-2009
Śmierdzi komercją. Teksty typu 'nie mniej niż 500zł' w ofercie zabijają.

~ ado van slaado, dodano: 02-12-2009
Dlaczego \"pozór\" ? Owszem, to nie w realu, ale czasami bywa tak, że się jest na rodzinnym grobie raz w roku. Tu w inny sposób można się odwdzięczyć. Modlitwą również, zatrzymując się przy pomniku wirtualnym.

Katrva, dodano: 02-12-2009
Witam. Czy Wy (korzystający z wirtualnego cmentarza) nie czujecie się dziwnie, zapalając np.wirtualną świeczkę? Staram się, ale nie za bardzo rozumiem ideę tego zjawiska. Sens symboliczny? A moze zaspokojenie ego poprzez "pozór"? Czym się kierujecie? Ciekawa sprawa...
Pozdrawiam

~ ado van slaado, dodano: 10-11-2009
"Homilię" winno być ; przepraszam.

~ ado van slaado, dodano: 10-11-2009
A ksiądz, jako taki, nie może już wygłosić swoich opinii ? Gdy głosi homolię, kazanie - co jest o wiele ważniejsze od prostego zdania w necie - to daje do sprawdzenia swojemu biskupowi ? Naprawdę niektórzy kompletnie nie wiedzą, co piszą, a zabierają głos ...
Popieram Księdza Piotra ! Pozdrawiam. :)

Pastor, dodano: 09-11-2009
Drogi Ks.Piotrze trzeba bedzie to zgłosic do kuri i odrazu do Biksupa .Ksiądz bez zgody eminecji wygłasza swoje opinie!!!Skandal Niech lepiej kapłan się cieszy ze w internecie jest anonimowość.

Ks. Piotr, dodano: 09-11-2009
CZYTAM TE WSZYSTKIE WYPOCINY I KRYTYCZNE UWAGI. CZASAMI ROZUMIEM.
MI JAKO KSIEDZU WOGOLE TO NIE PRZESZKADZA, PRZECIWNIE. KIEDY WIDZE ZE LUDZIE ZANIEDBUJA GROBY, NIE ODWIEDZAJA ICH, DEWASTUJA, ZAPOMINAJA, ALBO FIZYCZNIE NIE MOGA DOTRZEC DO ZMARLEGO BO MIESZKAJA NP. 5 TYS. KM. DALEJ, TO JEST TO FANTASTYCZNE. NIKT NIE MODLI SIE DO KOMPUTERA I NIKT NIE MODLI SIE DO NAGROBKA.
JEST TO KROK TECHNIKI DO PRZODU, KTORY FANTASTYCZNIE POMAGA PAMIETAC I W JAKIS SPOSOB OKAZYWAC TE PAMIEC ZMARLYM. ZAPALAMY MILIONY SWIECZEK NA GROBACH A PO 3 GODZINACH NIE MA CO ZROBIC ZE SMIECIAMI I PROBOSZCZOWIE SIE DENERWUJA, PO CO TO?
POPIERAM CALYM SOBA I SERDECZNIE BLOGOSLAWIE POMYSL.
KS. P.

er, dodano: 05-11-2009
Ale widze ludzie sa na naiwni zaplaca nawet 200 stowki zeby miec wirtualny grob ale co mi tam placcie ile wlezie jak klechom placicie.A chcecie miec wirualny dom i BMW?zaplacicie mi po 1000 zl to wam zrobie obrazek

nnnn, dodano: 05-11-2009
No z tym hitlerem to o krok za duzo,gdzie sa odpowiedzialni za te forum ???

zafascynowany pomysłem, dodano: 03-11-2009
gratuluję pomysłu .Brakuje mi tylko grobu Jedi, kapitana Klossa , myszki Miki i oczywiście Winnetou - bo chyba już nie żyje.

Projekt i wykonanie zespół Cyber.pl © 2006