motyl
logo
Dodaj komentarz
Seba, dodano: 31-10-2009
Dzisiaj widziałem wasz wirtualny cmentarz w telewizorze na TVN. Brawo pracownicy wirtualnego cmentarza i życzę sukcesów w 2010 r. Świetna reklama, a głupkami jak ostatni wpis radzę się nie przejmować.

ewa, dodano: 31-10-2009
Nie wiem dlaczego ale kojarzy mi się z jakąś grą wirualną.Piekny podkład muzyczny.Pomysł na miarę zabawy anie powagi.Ni musi sie zamawiać pogrzebów na miarę kasy.Mozna skremować osobę i w urnie mieć swoje miejsce w domostwie.Nie trzeba pałcic ogromnych pieniedzy.Teraz jest duch tej osoby i prochy z nami.Pozdrawiam

` ado van slaado, dodano: 30-10-2009
"Modlić się" ; przepraszam za błąd poniżej.

~ado van slaado, dodano: 30-10-2009
Zależy od człowieka. To wcale nie musi się kłócić /korzystanie z Cmentarza Wirtualnego/ z praktyką chodzenia na cmentarz /rzeczywisty/. Ani z modlitwą. Modleć się można za zmarłą osobę, patrząc na pomnik wirtualny i również otaczając go troską /kwiaty, znicze/. Pozdrawiam.

Kate, dodano: 30-10-2009
Ja uważam że to jest beznadziejny pomysl. Dzieki temu kazdy moze pójśc na latwizne i zamiast isc na cmentarz wejsc sobie na ta strone. Jesli nie ma się mozliwości pójscia na cmentarz to lepiej juz pomyslec o tej osobie i sie pomodlic i jest to bardziej szczere niz odwiedzanie takich stron. Tak w ogóle to cmenatrz nie jest otwarty tylko 1 listopada ale caly rok wiec watpie ze w ciagu roku ktos nie znajdzie chwili zeby odwiedzic zmarlych. Szkoda ze jeszcze nie zrobicie wirtualnego kosciola i konfesjonalu dla tych ktorym sie nie chce ruszyc w niedziele bo wystarczy ze klikną na stronce i msza "zaliczona" i grzechy sa odpuszczone??? Nie pomyslicie o tym ze doprowadzi to do zaniedbanych grobów i pustek na prawidziwych cmentarzach??? Ludzie zaczną traktowac to jak zabawe w rodzaju "naszej-klasy"!

szaman, dodano: 29-10-2009
Dla mnie to całkiem fajna idea.A odpowiedź dla Karoliny dlaczego to ma sens jest całkiem prosta - ktoś nam bliski tak mógłby sobie życzyć.

~ ado van slaado, dodano: 28-10-2009
do Realistki : Dziękuję za odpowiedź. Zgadzam się z opinią.

Realistka, dodano: 27-10-2009
Do ado van slaado-
Może trochę uogólniłam pisząc "my". Jeżeli ktoś ma potrzebę pomodlenia się przy wirtualnym grobie-to jego wola i jego prawo. Nie odczuwam tu żadnego zgorszenia jak niektórzy tu piszący, bo modlić można się wszędzie. Tło nie ma znaczenia. Ja również pozdrawiam

~ ado van slaado, dodano: 27-10-2009
do Realistki :
Kto to jest "my" ? Ja się na Cmentarzu Wirtualnym również modlę za Zmarłych. Pozdrawiam.

MALGOSIA, dodano: 27-10-2009
STRACILAM MOJA UKOCHANA SUCZKE NUKE A W MOIM MIESCIE TARNOWIE NIE MA KAWALECZKA ZIEMI ZEBY GODNIE I NIE PO KRYJOMU POCHOWAC PIESKA,WIEC ROZWAZAM MOZLIWOSC UMIESZCZENIA JEJ NA CMENTARZU WIRTUALNYM ,MYSLE ZE TO JEST DOBRE ROZWIAZANI.

Projekt i wykonanie zespół Cyber.pl © 2006